Strefa sportowca

BIEGANIE

Czy bieganie jest sportem dla każdego? W dobie ostatnich lat można śmiało stwierdzić, że TAK, bo ogromna rzesza Polaków wrzuciła buty na nogi i ruszyła w teren. Popularność półmaratonów, maratonów i biegów okolicznościowych osiągnęła apogeum!

Niestety z bieganiem oprócz zalet sprawnościowych, wydolnościowych, euforycznych i zdrowotnych wiążą się także różnego rodzaju kontuzje. Kontuzje, które mogą wynikać z przeciążeń, ze złych nawyków w bieganiu, ze źle dobranego treningu, a także z nakładających się wcześniejszych niedoleczonych urazów.

Jeśli chcesz biegać w zdrowym ciele i cieszyć się aktywnością fizyczną wiele lat to zaufaj naszej wiedzy, naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu w pracy z maratończykami, ultramaratończykami oraz amatorami codziennego biegania 🙂

TENIS

Ta powszechna w ostatnich czasach dyscyplina sportowa przyciąga szereg fanów i chętnych, aby w tajniki tego niesamowitego sportu wgłębić się już bezpośrednio na korcie.

Jak każdy sport, także tenis, niesie ze sobą różnego rodzaju kontuzje poczynając od tzw. „łokcia tenisisty” po urazy barku, kolan i różnego rodzaju przeciążeń mięśniowych.

Jako fizjoterapeuci niesiemy doraźną pomoc wszystkim zapalonym graczom tenisa, pomagamy osiągać lepsze wyniki przez dobór odpowiednich ćwiczeń i wyuczamy prawidłowego stretchingu, który w tenisie jest niesamowicie istotny.

Już kilka lat temu zaufał nam ówczesny Tenisista Bogdan Dzudzewicz , który w rękach naszego zespołu fizjoterapeutów  przeszedł szereg programów usprawniających. Obecnie Bogdan Dzudzewicz to odnoszący sukcesy Trener młodych zawodniczek w Mińsku: https://www.facebook.com/BDtennis/?fref=ts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,